Садочок

Група повного дня, де ваша дитинка отримає повноцінний догляд, з домашнім 5-ти разовим харчуванням, усіма необхідним заняттями відповідно до віку, та цікавими прогулянками на свіжому повітрі.

IMG_1539

Для вашої зручності у садочку є чергова група, яка працює 3 18 до 20

Якщо дитинка не готова перебувати у садочку цілий день або ви не хочете розлучатися з нею надовго в нас є міні – садочок

Міні- садочок це група зі скороченим режимом перебування у садочку , 4 години,

Ми пропонуємо Вам альтернативу звичайному садочку для розвитку і спілкування діток. Ви зможете залишити дитинку ненадовго в дружній атмосфері, де вона з користю і весело проведе час, розширить свій світогляд.

Ви отримуєте заняття в комплексі в зручний для вас час: у першій чи у другій половині дня

За якою програмою ми працюємо:

Ми впевнені, що розвиток дитини має бути гармонійним і всебічним. Ми прагнемо створити таке середовище, в якому дитинка максимально розкриється і знайде свої таланти.

Тому використовуємо програми звичайного садочка затверджені Міністерством Освіти України, але підходимо до них творчо, пристосовуючи їх до потреб саме тих діток , які до нас приходять. А також доповнюючи їх елементами методик відомих педагогів.Сухомлинського, Монтесорі, Зайцева, Домана, Нікітіних.

Максимальна кількість діток у групі – 6 осіб.

Діти віком від 2 до 6 років (в міні – садок є можливість прийняти діток віком з 1 до 7 років)

Пробний день в міні – садочку — 150 грн. час: 9.00 – 13.00  Разовий день – 170 грн

Абонемент в міні – садочок — 2500грн./місяць

Пробний день в садочку — 250 грн. час: 9.00 – 18.00, разовий день – 280 грн, абонемент — 5000грн./місяць

В оплату садочку входять заняття за розкладом і харчування.

Якщо у Вас виникли запитання стосовно наших занять, телефонуйте: 063 044 35 09 та 0688499843 або заповніть форму зворотного зв’язку.