Розвиваючі заняття

Вивчаючи дитячу психологію, я зрозуміла, що без стимулювання дитяча психіка не розвивається, це не обов’язково спеціально виділений час, і щось надзвичайне, але дитина має знаходитись в середовищі, що сприяє її розвитку. Вона має багато чого бачити, чути, мати можливість рухатися.

Наведу приклад: якщо дитинка ніколи не чула людської мови, вона ніколи не заговорить, казка про Мауглі, лише казка… Діток, яких знаходили у лісі, що виросли серед тварин вже неможливо було навчити говорити – це назавжди втрачена можливість…

Так як ми живемо не зовсім у природньому міському середовищі, то з точки зору розвитку дитини воно бідне, світ обмежений квартирою і найближчим майданчиком – бідний !

Коли я прочитала , що діти , які ростуть у аборигенів в 2-4 роки набагато самостійніші, спритніші і кмітливіші ніж наші міські, я була здивована, але далі все не так радісно, бо на якомусь етапі розвиток малюків упирається в рівень розвитку їхніх батьків.

IMG_1457

Що ми пропонуємо:

На наших заняттях ми будемо створювати середовище, яке буде підтримувати пізнавальний інтерес та гармонійний всебічний розвиток наших малюків.

Чим ми будемо займатися:

Розвивати велику та дрібну моторику: продовжимо набувати нові спортивні навички та вміння, продовжимо працювати з різними матеріалами, ліпити, малювати

Розвивати мислення: саме вміння мислити, а не просто накопичувати знання, будемо знаходити нестандартні вирішення задач, розвивати логічне мислення

Тренувати пам’ять: освоїмо мистецтво запам’ятовувати – ейдетику

Тренувати увагу – це дуже важлива навичка, в житті. А також знадобиться у школі, це одна із запорук гарного навчання

Розширювати свій світогляд, взнаємо багато про світ тварин, світ рослин, світ людей, про Україну, будемо вирушати у казкові мандри країнами світу, всього і не перелічиш.

Розвивати зв’язне, багате мовлення, працювати над гарною вимовою звуків.

Вивчати правила дорожнього руху

Максимальна кількість діток на занятті – 6 осіб.

Вартість пробного заняття – 60 грн, разове заняття – 120 грн; абонемент -800 грн/місяць/8 занять