Ранній розвиток

Часто батьки не знають кого слухати чи того хто говорить, що після трьох уже пізно чи тих, хто говорить не відбирайте у дітей дитинства. Авжеж можна багато чому навчити вдома! Але я скажу із свого особистого досвіду: частенько мамам не вистачає часу, сил, настрою, знань для регулярних і якісних занять з дітками. Але все-таки ж заняття необхідні.

Час дитинства ніколи не повернеш, а з ними і втрачені можливості розвитку. Більше того, скажу, як психолог, чим менша дитинка, тим більше в неї жаги до пізнання цього світу, з часом вона згасає, якщо її не підтримувати.

Заняття наші більше схожі на гру, але для малят гра – це дуже серйозна справа

Але хочу ще застерегти. що очікувати миттєвого результату не варто дитяча психіка розвивається не лінійно, тобто, ви не побачите крок за кроком, вивчення пройденого матеріалу. Спочатку дитина накопичує знання – це внутрішній процес малопомітний ззовні, а потім переходить на новий рівень.

Що ми пропонуємо:

Атмосферу,в якій дитина почне вивчати маленькі премудрості і почне м’яко входити в дитячий колектив, звикати що є інші дітки, інші дорослі, і якщо в майбутньому ви вирішите, що дитинка має відвідувати дитячий садочок – їй буде легше це сприйняти і відпустити вас.

319840-7

Чим ми будемо займатися:

  • Розвивати дрібну моторику рук, адже, кажуть: « Що розум на кінчиках пальців», а також це гарний почерк у майбутньому. Для цього ми граємо в пальчикові ігри, граємо з піском, крупами, ліпимо
  • Розвивати мову. Деякі дітки в цьому віці ще навіть не вміють говорити. Але поступово через вивчення віршиків, співання пісеньок, мовленнєві, а ще орієнтуючись на таких же малюків починають розмовляти. Заняття розроблені за консультаціями логопеда.
  • Розвивати зорове сприйняття, слух, смакові та тактильні відчуття. Під час гри ми вивчаємо кольори, форми, властивості предметів, їх розташування в просторі.
  • Вивчати англійську мову в доступній для цього віку формі.

Вік дітей на заняттях: з 6 місяців до 2 років.

Пробне заняття — 50 грн., разове заняття – 70 грн,  абонемент — 400грн./ місяць

Якщо у Вас виникли запитання стосовно наших занять, телефонуйте 063 044 35 09 та 0688499843 або заповніть форму зворотного зв’язку.