Шахи – це одна з найбільш захоплюючих настільних ігор. Вона не тільки цікава, але також корисна для розвитку логіки.

Процес навчання основам шахової гри сприяє розвитку у дітей здатності орієнтуватися на площині (що вкрай важливо для школи), розвитку аналітико-синтетичної діяльності, мислення, суджень, умовиводів, вчить дитину запам’ятовувати, порівнювати, узагальнювати, передбачати результати своєї діяльності, сприяє формуванню таких цінних якостей, як посидючість, уважність, самостійність, терплячість, гнучкість, зібраність, винахідливість та ін.

В 3 роки малюк може бути уважним до всіх основних областей навколишньої дійсності. Тому наші заняття починаються для дітей з 3 років.

Чим ми будемо займатися:

На перших заняттях ми знайомимось з шахматною доскою, вивчаємо назви фігур, як вони ходять, правила гри. Згодом переходимо до самої гри, різних комбінацій, вивчення стратегій.

Що ми пропонуємо:

Навчання проводиться 1 годину два рази на тиждень, але щоб дитина стала чемпіоном або гарно грала в шахи двох годин на тиждень недостатньо. Діти, як губка, вбирають враження, знання, але далеко не відразу видають результати, тому потрібно займатися з дітьми разом, розвивати їх уміння і навички.

А ще шахи – це прекрасний вид дозвілля для дорослих, який не тільки не дає нудьгувати, але і ефективно розвиває логічне мислення.

Вік дітей на занятті від 3 років.

Пробне заняття — 50 грн., абонемент — 420грн./9 зан./місяць. Спільне заняття для батьків та дітей – 70 грн.