Святкування

Діти люблять дні народження і веселощі!

Наш центр допоможе організувати дитяче свято, яке запам’ятовується,  з яскравими сценарієм, іграми і сюрпризами. Свято для дітей – це чарівна казка, час, коли збуваються мрії і відбуваються неймовірні події.

Наші організатори підберуть програму (командні ігри, творчі заняття, конкурси та забави за участю аніматорів) відповідну віку іменинника та гостей і допоможуть дітям від душі повеселитися.

витя

Що ми пропонуємо:

Робимо свято для дітей віком від 1 року на 1,5 – 4 години.

”   Оренда приміщення на 1,5 години – 400 грн, на 2 години – 500 грн, на 3 години – 650 грн, за 4 години – 800 грн. Можливі також виїзні заходи – на вашій території (у квартирі, за містом) – 600 грн.

При оренді приміщення більше 2-х годин – безкоштовно  дискотека зі світломузикою (за попередньою домовленістю).

”   Програма з аніматором і помічником – 650 грн (за 1 годину)

”   Програма з двома аніматорами – 1000 грн (за 1 годину)

”   Творчі заняття – 200 грн (за 30 хв). Всі гості зможуть створити власні вироби!

”   Хімічне шоу – 1200 грн (за 30 хв). У програмі використовується сухий лід, за допомогою якого наш аніматор буде творити чудеса і дивувати. Таке шоу може послужити поштовхом до розвитку здорового інтересу до науки!

”   Шоу мильних бульбашок на вулиці – 400 грн – без великих кілець і в мильний пузир не засовуємо, а за 1 350 грн – з великими кільцями і засуванням в пузир (за 30 хв). Ця програма – красиве і захоплююче видовище, радує глядачів своїми різними формами. Дана шоу програма стане яскравим доповненням для дитячого свята і буде цікавою як для дітей так і дорослим.

”   Повітряні кульки – ціна залежить від побажання

”   Батут – 500 грн (за 2 години) призначений для дітей і дорослих максимальна вага 90 кг, довжина батута 1,85 метра,   Стрибати на батуті весело, здорово і корисно.Що не мало важливо Ваші діти будуть міцно спати.

”   Піньята – це порожниста іграшка, виготовлена з пап’є-маше різних форм і розмірів, яку наповнюють різними пригощаннями і сюрпризами, в основному цукерками, конфетті і дрібними іграшками. Її підвішують за мотузочку і головне завдання дітей розбити її палицею, що б отримати вміст, а також море задоволення! Маленька (30-40 см) – від 200 грн, Велика (50-60 см) від 300 грн, наповнення – від 150 грн.

”   Послуги фотографа – 400 грн (100 фотографій – 20 ідеально оброблених). Професійна фото та відеозйомка допоможуть зробити більш барвистим і незабутнім свято чи заняття чи один день в нашому садочку.

”   Святкові та тематичні, смачні і красиві торти  (за бажанням іменинника) – від 250 грн за 1 кг (готовий торт зазвичай важить 2,5-5кг). Наші торти з якісних продуктів і барвників американського та англійського виробництва, індивідуальний підхід до кожного замовлення.

”   Шоколадний фонтан  – смачне шоу, яке здатне прикрасити будь-яку святкову подію. Фонтан доповнюють шматочки фруктів або випічки, які умочують в шоколад, тому всі гості зможуть створити власні десерти. Маленький фонтан 1 кг – 1000 грн (з ціною шоколада), працює впродовж всього свята!

”   Канапе – фруктові, сирні та м’ясні – 15 грн за шт.

 

 Під час розваг дітей у великій кімнаті, батьки можуть спокійно відпочити за святковим столом на кухні. Наші аніматори накриють дітям святковий стіл, якщо день народження проходить без участі батьків .

 

Свято робимо не тільки на день народження, а також і тематичні свята – 1000 грн (за 1 годину). В ціну входить: програма з аніматором в костюмі під тематику, всі витратні матеріали, оформлення приміщення, весь ігровий інвентар і атрибути свята, запрошення, а також сувеніри (мильні бульбашки / фломастери / наклейки…) на пам’ять для кожної дитини. Пропонуємо такі теми, як: веселі клоуни, в гостях у бегемота, вечірка в піжамах, гавайська вечірка, ковбойська вечірка.

 

Бронювання часу – обов’язково: передоплата 200 грн.

Запис іде за телефонами  063 044 35 09 та 068 849 98 43